Czwarte wydanie newslettera projektu PI-PWP CouveusePL dostępne już w najbliższym czasie!

 

Już na początku września rozesłana zostanie czwarta edycja newslettera projektu „PI-PWP CouveusePL”, w której znajdzie się kolejna dawka wiedzy dotyczącej metodologii couveuse.

Ta edycja opowiadać będzie o istocie modelu inkubatora CouveusePL możliwym do późniejszego wykorzystania jako narzędzie aktywizacji osób bezrobotnych przez instytucje rynku pracy (Dział „Aktualności”). Ponadto w dziale „Couvesowcy w akcji” przedstawiamy pomysły na biznes oraz osiągnięcia obecnych uczestniczek naszego projektu – prawdziwych polskich couvesowiczek. Pan Richard Barre – dyrektor inkubatora Astrolabe Conseil z Paryża znajdzie się pod obstrzałem pytań dotyczących działania inkubatorów typu couveuse (Dział "Pomagają w działaniu"). W ramach newslettera będziemy również informować o postępach w realizacji projektu oraz naszych planach na najbliższą przyszłość (Dział "Nasze Plany").

Chcesz otrzymać newsletter? Nic prostszego - napisz do nas na adres e-mail: newsletter.couveuse@swr.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie informacji „Subscribe”)!

Regulamin newslettera dostępny jest w zakładce "Do pobrania" na stronie internetowej www.couveuse.pl.


Zapraszamy do lektury!

Projekt „PI-PWP CouveusePL” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.