Szóste wydanie newslettera projektu PI-PWP CouveusePL już dostępne!

 


W listopadzie ukazała się szósta edycja newslettera projektu „PI-PWP CouveusePL”, w której znajdą Państwo kolejną dawkę wiedzy dotyczącej metodologii couveuse.

Ta edycja newslettera dostarcza nowych informacji o innowacyjnym charakterze modelu inkubatora CouveusePL oraz warunkach niezbędnych do jego prawidłowego działania (Dział „Aktualności”).

Ponadto w dziale „Couvesowcy w akcji” przedstawiamy oczekiwania dotyczące udziału w projekcie, marzenia oraz plany zawodowe czterech nowych podopiecznych inkubatora CouveusePL.

Pierwsza misja Superbohatera metodologii couveuse – SuPErC została przedstawiona w dziale „Pomagają w działaniu". Kolejne przygody naszego Superbohatera już wkrótce. W dziale „Pomagają w działaniu” znalazło się również podsumowanie współpracy narodowej w ramach projektu.

W ramach newslettera będziemy również informować o postępach w realizacji projektu oraz naszych planach na najbliższą przyszłość – w dziale "Nasze Plany" tym razem informacja o udziale uczestniczek projektu w kolejnych targach specjalistycznych.

Aktywna walka z bezrobociem to najważniejsze zadanie inkubatora CouveusePL. Metodologia ta może zostać zastosowana przez organizacje i instytucje chcące jak najlepiej służyć osobom wykluczonym ze względu na brak pracy. My nauczymy Cię ja tego dokonać!


Chcesz otrzymać newsletter? Nic prostszego - napisz do nas na adres e-mail: newsletter.couveuse@swr.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie informacji „Subscribe”) lub wejdź na stronę www.couveuse.pl i kliknij „Subskrybuj newsletter”!

Regulamin newslettera dostępny jest w zakładce "Do pobrania" na stronie internetowej www.couveuse.pl. Zapraszamy do lektury!


Projekt „PI-PWP CouveusePL” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.