SuPErC na tropie - pierwsza misja Superbohatera w służbie metodologii couveuse

Misja: aktywne i efektywne zwalczanie Bezrobocia dzięki wprowadzaniu modelu inkubatora CouveusePL do Polski

Wyposażenie: kostium Superbohatera; peleryna; ustawy i rozporządzenia dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce; model inkubatora CouveusePL!

Supermoce: innowacyjność;moc zwalczania Bezrobocia; umiejętność skutecznego wprowadzania zmian (w tym prawnych); zdolność niesienia pomocy osobom chcącym założyć własną firmę; moc przemieszczania się w czasie i przestrzeni (głównie do Belgii i Francji); umiejętność wymawiania nazwy CouveusePL!

Kogo wezwiesz? SuPErC!


Dobrze, że na świecie są pozytywni bohaterzy, którzy mimo przeciwności losu walczą z niesprawiedliwościami oraz niosą pomoc.

Wśród tego grona pojawił się nowy Superbohater. SuPErC to pierwszy obrońca metodologii couveuse, który za główny cel postawił sobie walkę z Bezrobociem. Jego przeciwnik jest podstępny i zawsze gotowy do ataku. Dlatego tak ważne jest by walczyć z nim wykorzystując innowacyjne, niestandardowe metody.

Taką możliwość zyskał nasz Superbohater dzięki metodologii couveuse. Jego walka o wprowadzenie tej metodologii do Polski już się zaczęła.

Nie czekaj dłużej – dołącz do Drużyny SuPErC i poznaj jego przygody 

 

Zapraszamy do lektury!


Projekt „PI-PWP CouveusePL” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.