Jedenaste wydanie newslettera projektu PI-PWP CouveusePL już dostępne

W kwietniu ukazała się jedenasta edycja newslettera projektu „PI-PWP CouveusePL”.

W dziale „Aktualności” przedstawiamy informacje na temat aktywnej walki z bezrobociem czyli „Instytucje rynku pracy a pomoc osobom bezrobotnym” –zindywidualizowane podejście do problemu. W dziale „Couvesowcy w akcji” znajdą Państwo świąteczny wywiad z bohaterem metodologii CouveusePL – SuperC, a w dziale „Pomagają w działaniu” informacje na temat medialnej kariery wyrazu CouveusePL, W dziale „Nasze plany” zapraszamy do udziału w seminariach informacyjnych projektu, które odbędą się 16 kwietnia br. w Sosnowcu oraz 23 kwietnia br. w Rzeszowie.

Chcesz otrzymać newsletter? Napisz do nas na adres e-mail: newsletter.couveuse@swr.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie informacji „Subscribe”) lub wejdź na stronę www.couveuse.pl i kliknij „Subskrybuj newsletter”.

Regulamin newslettera dostępny jest w zakładce "Do pobrania" na stronie internetowej www.couveuse.pl. Zapraszamy do lektury!

Projekt „PI-PWP CouveusePL” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.