Praca w spółdzielni socjalnej

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w tworzonej Spółdzielni Socjalnej na stanowiskach:

      1.     HANDLOWIEC DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW;

      2.     KIEROWNIK SPRZEDAŻY (NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO);

      3.     PROJEKTANT/PROJEKTANTKA.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert, które zamieszczamy poniżej:

HANDLOWIEC ds. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

stanowisko  stworzone  dla  osoby  z  aktualnym  orzeczeniem  o  niepełnosprawności

(kobiety lub  mężczyzny)

opis stanowiska:

  • praca w terenie na obszarze województwa (możliwość pracy również w niepełnym wymiarze i zdalnej);
  • aktywne pozyskiwanie Klientów i partnerów biznesowych (instytucje i organizacje);
  • podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami;
  • realizacja planów sprzedaży  dedykowanych  produktów i usług;
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • obsługa systemu komputerowego w zakresie CRM;

wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami;
  • umiejętności współpracy z zespołem;
  • zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
  • dobra organizacja pracy;
  • nastawienie na rozwój i ciągłe uczenie się;
  • czynne prawo jazdy;
  • aktualne orzeczenie  o niepełnosprawności.

oferujemy:

  • interesującą  pracę;
  • przyjazne  środowisko;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego (między innymi poprzez system szkoleń i kursów);
  • kontakty  międzynarodowe.

KIEROWNIK  SPRZEDAŻY - województwo śląskie

stanowisko w  Spółdzielni  Socjalnej  w  Rudzie  Śląskiej

dla  osoby  z  aktualnym  orzeczeniem  o  niepełnosprawności

  • bezpośrednia sprzedaż usług dla dużych i średnich firm na terenie województwa śląskiego;
  • koordynacja współpracy z samorządami i administracją;
  • zarządzanie pracą  działu sprzedaży (2 osoby);
  • bieżące monitorowanie rynku;
  • ścisła  współpraca z Działem Designu oraz Produkcją.

wymagania:

  • usposobienie handlowe;
  • umiejętności: prezentacji i negocjacji;
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów);
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • aktualne orzeczenie  o niepełnosprawności;
  • predyspozycje do prac innowacyjnych;
  • mile widziana znajomość języka  angielskiego;.

oferujemy:

  • bardzo interesującą  pracę;
  • przyjazne środowisko;
  • możliwość elastycznego sytemu czasu pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego (między innymi poprzez bogaty system szkoleń i kursów);
  • kontakty międzynarodowe.

PROJEKTANTKA - PROJEKTANT

stanowisko tworzone w Rudzie Śląskiej

dla osoby z aktualnym  orzeczeniem o niepełnosprawności

  • praca stacjonarna w Prototypowni  3D (możliwość elastycznego systemu czasu pracy);
  • obsługa drukarki 3D  - MakerBot Replicator 2 ( lub podobnej klasy );
  • samodzielne projektowanie  form 3D w AutoCAD i równoważnych;
  • modelowanie 3D w Cubify Sculpt i SketchUp i równoważnych;
  • samodzielne  opracowywanie modeli w  formatach  STL lub 3MF;
  • bieżące monitorowanie rynku wydruków i skanowania 3D;
  • współpraca z Działem Handlowym oraz Produkcją.

wymagania:

  • znajomość podstaw obsługi  AutoCAD lub programu równoważnego;
  • posługiwanie się językiem  angielskim w kwestiach technicznych dotyczących obsługi cyfrowej 3D;
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • świadomość pracy w przedsiębiorstwie spółdzielczym i jego współtworzenia.

oferujemy:

  • bardzo interesującą pracę;
  • warsztat pracy;

Aplikacje (CV + wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych),

prosimy  przesyłać na adres e–mail: e.koziej@swr.pl

W tytule/temacie wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."