Dwunasta edycja newslettera projektu PI-PWP CouveusePL już dostępna

 

W maju ukazała się dwunasta edycja newslettera projektu „PI-PWP CouveusePL”. 

W dziale „Aktualności” przedstawiamy Państwu podstawowe dane związane z działalnością francuskich inkubatorów typu couveuse we Francji w 2013 r., a w dziale „Couvesowcy w akcji” kilka informacji o tym,  co słychać u naszych przedsiębiorców? Jakie odnoszą sukcesy, może popełnili jakieś błędy?." Inkubatory typu couveuse nie są panaceum na wszystkie problemy związane z zatrudnieniem i walką z bezrobociem. Niezależnie od koniunktury i decyzji urzędników inkubatory couveuse będą z pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem dla chcących otworzyć swoją działalność gospodarczą" - oto fragment wywiadu z Arturem Zarębskim Doradcą inkubatora couveusePL w dziale „Pomagają w działaniu”.  Zespół projektu CouveusePL czeka pracowity maj. Przede wszystkim oceniamy owoce naszej pracy i efekty udzielonego wsparcia, kilka słów na ten temat w dziale „Nasze plany”. 

Chcesz otrzymać newsletter? Napisz do nas na adres e-mail: newsletter.couveuse@swr.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie informacji „Subscribe”) lub wejdź na stronę www.couveuse.pl i kliknij „Subskrybuj newsletter”.

Regulamin newslettera dostępny jest w zakładce "Do pobrania" na stronie internetowej www.couveuse.pl. Zapraszamy do lektury!

Projekt „PI-PWP CouveusePL” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.