SWR, REPLIKATOR i spółdzielnie socjalne w mediach

 

We wtorek 24 czerwca br. w Dzienniku Zachodnim ukaże się artykuł poświęcony spółdzielniom socjalnym. Mowa będzie o Spółdzielni Socjalnej „Parostatek” z Cieszyna zajmującej się działalnością artystyczną, „S3” Sosnowieckiej Spółdzielni Socjalnej, która jest zakładem wytwórczo-produkcyjnym rzemiosła artystycznego oraz Centrum Opieki Nad Dzieckiem „Tup Tup” Spółdzielnia Socjalna, czyli żłobku integracyjnym. Więcej informacji na temat spółdzielni i oferowanych przez nich usług znajdziecie Państwo we wtorkowym wydaniu Dziennika Zachodniego.

W czwartek, tj. 26 czerwca br. również w Dzienniku Zachodnim ukaże się dodatek prasowy, w którym znajdziemy m.in. wywiad z p. Iloną Jerzok, prezes zarządu Stowarzyszenia Współpracy Regionalnej, informacje o działalności stowarzyszenia oraz bieżące wydarzenia ważne z punktu widzenia organizacji pozarządowej.

W tym samym dniu, w czwartek 26 czerwca o godzinie 20:40 zostanie wyemitowana w TVP Katowice audycja dotycząca projektu REPLIKATOR. Kamera powędrowała do Gliwic, gdzie odbywało się szkolenie z produkcji mydeł twardych dla uczestników projektu zakwalifikowanych do pracy w FAJNEJ Spółdzielni Socjalnej, przeprowadzono także relację z siedziby Spółdzielni Socjalnej „Smakowita Przystań”.

Zapraszamy zatem do zakupu gazety i przed telewizory!