SzkoleniaKatowice. Szkolenie „Przygotowanie projektów B+R współfinansowanych ze środków UE – wykonalność biznesowa projektu"

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza na szkolenie .„Przygotowanie projektów B+R współfinansowanych ze środków UE – wykonalność biznesowa projektu”, które odbędzie się w Katowicach w dniach 16-17 grudnia 2015 r. w godz. 9:00-15:30. Udział w zajęciach jest płatny.Więcej informacji ….


Wisła. Szkolenie "Zarządzanie projektami UE (EFS) w nowej perspektywie dla pracowników samorządowych”

Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza na szkolenie "Zarządzanie projektami UE (EFS) w nowej perspektywie finansowej (2014-2020) dla pracowników samorządowych”, które odbędzie się w dniach 15-16 grudnia 2015 r. w Wiśle. Udział w zajęciach jest płatny.Więcej informacji ….Katowice. Szkolenie "Podstawy zarządzania projektami"


Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej zaprasza na szkolenie "Podstawy zarządzania projektami", które odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2014 w Katowicach. Udział w zajęciach jest płatny.Więcej informacji ….Podstawy Zarządzania Projektami


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości udziału w intensywnym (2 x 8 godzin) szkoleniu dostaraczającym podstawowej wiedzy z zakresu Zarządzania Projektami. Na szkoleniu zostaną zaprezentowane najistotniejsze metodyki zarządzania projektami i warunki ich wykorzystania w praktyce (PMI - PM Bok, PRINCE2, IPMA Competence Baseline)Więcej informacji ….Tworzenie spółdzielni socjalnych osób prawnych

Celem szkolenia jest dostarczenie kompleksowej wiedzy z zakresu spółdzielczości socjalnej, szczególnie dotyczącej podmiotów zakładanych przez osoby prawne. Zaprezentowane zostaną również formalno-prawne warunki działania spółdzielni socjalnych oraz umiejętności weryfikacji niezbędnych elementów modelu biznesowego planowanego przedsięwzięcia.Więcej informacji ….