168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miasto Katowice we współpracy z OWES SWR przeznacza 168 000 zł na pakiety rozwojowe i marketingowe dla katowickich organizacji pozarządowych!
Małgorzata Jabłońska, 22.10.2020

168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miło nam jest poinformować, że we współpracy z Miastem Katowice wesprzemy katowickie organizacje pozarządowe pakietami rozwojowymi i pakietami marketingowymi.

Pakiety rozwojowe pozwolą na sfinansowanie działań związanych z realizacją przedsięwzięć społecznych (w obszarze pożytku publicznego), doposażenie organizacji w niezbędny do prowadzenia działalności statutowej sprzęt i wyposażenie lub podniesienie kwalifikacji przez członków, pracowników i wolontariuszy.

Z kolei w ramach pakietów marketingowych sfinansujemy działania marketingowe, zakup niezbędnego wyposażenia oraz gadżetów promocyjnych pozwalających na wprowadzenie nowych produktów i usług na rynek czy przygotowanie kampanii promocyjnej wspierającej pozyskanie 1% podatku (w przypadku OPP).

W sumie do końca grudnia 2020 roku planujemy sfinansowanie pakietów na 168 tys. złotych. Połowa tych środków pochodzi z dotacji otrzymanej z Miasta Katowice a reszta z budżetu OWES SWR.

Szczegóły warunków ubiegania się o środki udostępnimy w najbliższych dniach.

 

Projekt OWES SWR jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Przeczytaj również

SWR

Zamiana siedziby SWR
Po 10 latach obecności w Katowicach, nasze stowarzyszenie przeniosło się do Chorzowa. W tym tygodniu zaczęliśmy pracę w naszym nowym biurze, przy ul. Metalowców 13 (budynek B1) lokal 102. Jednak nadal będziemy obecni w Katowicach. Siedzibę SWR ...

25.08.2022

SWR

Zmiana adresu biura
Informujemy, że zmieniamy adres naszego biura. Od 18 sierpnia br. będziemy dostępni w Chorzowie, przy ul. Metalowców 13. Ze względów organizacyjnych, w dniach od 12 do 17 sierpnia biuro SWR będzie nieczynne.

10.08.2022

OWES

Konferencja OWES
Serdecznie dziękujemy za udział w ubiegłotygodniowej konferencji na temat przyszłości ekonomii społecznej. Podczas wydarzenia mogliśmy wysłuchać ciekawych i ważnych głosów w dyskusji na temat wyzwań, jakie stoją przed ekonomią społeczną w XXI w. ...

14.06.2022