168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miasto Katowice we współpracy z OWES SWR przeznacza 168 000 zł na pakiety rozwojowe i marketingowe dla katowickich organizacji pozarządowych!
Małgorzata Jabłońska, 22.10.2020

168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miło nam jest poinformować, że we współpracy z Miastem Katowice wesprzemy katowickie organizacje pozarządowe pakietami rozwojowymi i pakietami marketingowymi.

Pakiety rozwojowe pozwolą na sfinansowanie działań związanych z realizacją przedsięwzięć społecznych (w obszarze pożytku publicznego), doposażenie organizacji w niezbędny do prowadzenia działalności statutowej sprzęt i wyposażenie lub podniesienie kwalifikacji przez członków, pracowników i wolontariuszy.

Z kolei w ramach pakietów marketingowych sfinansujemy działania marketingowe, zakup niezbędnego wyposażenia oraz gadżetów promocyjnych pozwalających na wprowadzenie nowych produktów i usług na rynek czy przygotowanie kampanii promocyjnej wspierającej pozyskanie 1% podatku (w przypadku OPP).

W sumie do końca grudnia 2020 roku planujemy sfinansowanie pakietów na 168 tys. złotych. Połowa tych środków pochodzi z dotacji otrzymanej z Miasta Katowice a reszta z budżetu OWES SWR.

Szczegóły warunków ubiegania się o środki udostępnimy w najbliższych dniach.

 

Projekt OWES SWR jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Przeczytaj również

Innowacje Społeczne

Akcja TELE-SENIOR trwa nadal
Akcja TELE-Senior trwa w najlepsze! Panie z Zabrza codziennie odbierają telefony i rozmawiają z seniorami z miasta.

26.05.2021

Innowacje Społeczne

Testy Voicebota!
Nowoczesne rozwiązanie - Voicebot Pola - działa i realizuje zamówienia posiłków dla seniorów!

21.05.2021

OWES

Startujemy z naborem wniosków na pakiety rozwojowe!
Rozpoczynamy nowy nabór! Tym razem dla organizacji działających w mieście Bytom. Już dziś, 27 kwietnia br. rusza nabór wniosków o wsparcie w postaci pakietu rozwojowego dla organizacji pozarządowych z siedzibą w mieście Bytom lub grup inicjatywnych ...

27.04.2021