168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miasto Katowice we współpracy z OWES SWR przeznacza 168 000 zł na pakiety rozwojowe i marketingowe dla katowickich organizacji pozarządowych!
Małgorzata Jabłońska, 22.10.2020

168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miło nam jest poinformować, że we współpracy z Miastem Katowice wesprzemy katowickie organizacje pozarządowe pakietami rozwojowymi i pakietami marketingowymi.

Pakiety rozwojowe pozwolą na sfinansowanie działań związanych z realizacją przedsięwzięć społecznych (w obszarze pożytku publicznego), doposażenie organizacji w niezbędny do prowadzenia działalności statutowej sprzęt i wyposażenie lub podniesienie kwalifikacji przez członków, pracowników i wolontariuszy.

Z kolei w ramach pakietów marketingowych sfinansujemy działania marketingowe, zakup niezbędnego wyposażenia oraz gadżetów promocyjnych pozwalających na wprowadzenie nowych produktów i usług na rynek czy przygotowanie kampanii promocyjnej wspierającej pozyskanie 1% podatku (w przypadku OPP).

W sumie do końca grudnia 2020 roku planujemy sfinansowanie pakietów na 168 tys. złotych. Połowa tych środków pochodzi z dotacji otrzymanej z Miasta Katowice a reszta z budżetu OWES SWR.

Szczegóły warunków ubiegania się o środki udostępnimy w najbliższych dniach.

 

Projekt OWES SWR jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Przeczytaj również

OWES

Konferencja OWES
Serdecznie dziękujemy za udział w ubiegłotygodniowej konferencji na temat przyszłości ekonomii społecznej. Podczas wydarzenia mogliśmy wysłuchać ciekawych i ważnych głosów w dyskusji na temat wyzwań, jakie stoją przed ekonomią społeczną w XXI w. ...

14.06.2022

SWR

Biuro SWR w dniu 09.06.2022 r. będzie nieczynne.
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.06.2022 r. biuro SWR będzie nieczynne. Za ewentualne niedogodności z tego tytułu przepraszamy.

08.06.2022

OWES

Konferencja dotyczącą Przyszłości Ekonomii Społecznej
Ostatnia szansa by zapisać się na konferencję dotyczącą Przyszłości Ekonomii Społecznej organizowaną przez ROPS Katowice i OWES SWR. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa za pośrednictwem linku ...

07.06.2022