168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miasto Katowice we współpracy z OWES SWR przeznacza 168 000 zł na pakiety rozwojowe i marketingowe dla katowickich organizacji pozarządowych!
Małgorzata Jabłońska, 22.10.2020

168 tys. zł dla katowickich organizacji pozarządowych!

Miło nam jest poinformować, że we współpracy z Miastem Katowice wesprzemy katowickie organizacje pozarządowe pakietami rozwojowymi i pakietami marketingowymi.

Pakiety rozwojowe pozwolą na sfinansowanie działań związanych z realizacją przedsięwzięć społecznych (w obszarze pożytku publicznego), doposażenie organizacji w niezbędny do prowadzenia działalności statutowej sprzęt i wyposażenie lub podniesienie kwalifikacji przez członków, pracowników i wolontariuszy.

Z kolei w ramach pakietów marketingowych sfinansujemy działania marketingowe, zakup niezbędnego wyposażenia oraz gadżetów promocyjnych pozwalających na wprowadzenie nowych produktów i usług na rynek czy przygotowanie kampanii promocyjnej wspierającej pozyskanie 1% podatku (w przypadku OPP).

W sumie do końca grudnia 2020 roku planujemy sfinansowanie pakietów na 168 tys. złotych. Połowa tych środków pochodzi z dotacji otrzymanej z Miasta Katowice a reszta z budżetu OWES SWR.

Szczegóły warunków ubiegania się o środki udostępnimy w najbliższych dniach.

 

Projekt OWES SWR jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Przeczytaj również

Innowacje Społeczne

Obchody 20-lecia powstania ENSIE - europejskiego partnera SWR
SWR w Brukseli! Czyli obchody 20 rocznicy powstania ENSIE - europejskiej sieci partnerskiej zrzeszającej przedsiębiorstwa społeczne.

21.09.2021

Innowacje Społeczne

Rada Europejska zobowiązuje się do bardziej społecznej Europy
Po pierwsze, szefowie państw i rządów spotkali się w Porto, gdzie przyjęli "deklarację z Porto", w której zobowiązali się do budowania bardziej włączającej i  społecznej Europy oraz potwierdzili swoje zobowiązania do wdrożenia Europejskiego Filaru ...

01.09.2021

Przedsiębiorstwa społeczne

Rezultaty współpracy sieci ENSIE z europejskimi przedsiębiorstwami społecznymi za rok 2020
Za nami kolejny rok współpracy z Europejską Siecią Zrzeszającą Przedsiębiorstwa Społeczne. Dziś opublikowany został roczny raport, w którym również znajduje się wzmianka o współpracy SWR i ENSIE. Zapraszamy do lektury.

15.07.2021